23 grudzień 2018

• wtorek – Uroczystość Bożego Narodzenia,
    • środa – święto św. Szczepana,
    • czwartek – święto św. Jana Apostoła,
    • piątek – święto świętych Młodzianków, męczenników.
  2. Kończymy okres adwentu. Dziękujemy wszystkim za liczny udział w roratach, jutro wigilia i ostatnie roraty o 7:00. Zachęcamy do właściwego, chrześcijańskiego, przeżywania wieczoru wigilijnego (dzielenie się opłatkiem, wspólna modlitwa). Kościół zachęca do postu wynikającego z tradycji. O północy będzie Pasterka, taca z pasterki będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia SOS.
  3. W I i II Dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze św. będą o 7:00, 9:00, 11:00 i 16:00.
  4. Dziękujemy Lasom Uprawnionym Skawica za dostarczenie choinek.
  5. W przyszłą niedzielę, 30 grudnia, na godz. 7:00 zapraszamy małżeństwa, które Obchodzą Jubileusz 25-lecia.
  6. Kolędę, czyli wizytację duszpasterską, rozpoczniemy zaraz po świętach. Mam nadzieję, że uda nam się zrealizować kolędę zgodnie z planem.
  7. Ogłoszenia dodatkowe
    • Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu i do naszej scholi parafialnej.
    • W środę odbyło się I spotkanie Rady Parafialnej, szczegóły będą ogłoszone w późniejszym czasie.
    • Przedsiębiorstwo Komunalne w Zawoi informuje, że od 1 stycznia 2019 zbiórka odpadów na osiedlu u Skuty oraz Sołtystwo będzie realizowana przy objeździe Skawica Sucha Góra zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów na 2019 roku (w większości przypadków będzie to pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca).