30 grudnia 2018

wtorek 01 stycznia 2019 - 21:44:07
    • poniedziałek – wspomnienie św. Sylwestra,
    • wtorek – Uroczystość Bożej Rodzicielki,
    • środa – wspomnienie św. Bazylego i Grzegorza z Nazjanzu.
  2. Dziś obchodzimy Niedzielę Świętej Rodziny. Polecamy naszej modlitwie i opiece wszystkie rodziny w naszej parafii.
  3. Jutro o 16:30 odprawimy nieszpory na zakończenie roku i Mszę świętą dziękczynną.
  4. W Nowy Rok – Uroczystość Bożej Rodzicielki – Msze święte będą odprawiane w godzinach 7:00, 9:00, 11:00 i 16:00.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca; spowiedź od godz. 16:00.
  6. W przyszłą Niedziele obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na pochód Trzech Króli, towarzyszyć nam będzie nasza orkiestra; początek o 10:30 przy pomniku św. Jana Pawła II; będzie możliwość nabycia koron. Rozprowadzane będą również kadzidełka i kreda, a dochód przeznaczony będzie na służbę liturgiczną i scholę w naszej parafii. Błogosławieństwo kredy i kadzidła będzie po każdej Mszy św.
  7. W parafii trwa kolęda czyli wizytacja duszpasterska.
  8. 6 stycznia po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie opłatkowe Grupę Charytatywną oraz osoby, które są zaangażowane w czytanie Słowa Bożego oraz modlitwy powszechnej, a 13 stycznia po Mszy świętej wieczornej na spotkanie opłatkowe Róż Różańcowych.
  9. Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu i do naszej scholi parafialnej.