6 stycznia 2019

Uroczystość Objawienia Pańskiego

niedziela 06 stycznia 2019 - 16:55:59
  1. Dziś obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo kredy i kadzidła, które rozprowadzają ministranci i lektorzy. Obchodzimy również Misyjny Dzień Dzieci.
  2. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o 11:00, zapraszamy wraz ze scholą na koncert kolęd przy żłóbku.
  3. W parafii trwa kolęda czyli wizytacja duszpasterska.
  4. Za tydzień, 13 stycznia, po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie opłatkowe Róż Różańcowych. Zapraszamy.
    • Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu i do naszej scholi parafialnej.
    • Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Zawoi informuje, że 9 stycznia odbędzie się opłatek, rozpoczęcie o 14:00 Mszą św. w kościele w Zawoi Wilczna, potem poczęstunek DW Diablak.
    • Wójt Gminy Zawoja 10 stycznia o 17:00 zaprasza na spotkanie dotyczące Odnawialnych Źródeł Energii (tematyka instalacje fotowoltaiczne), spotkanie odbędzie się w Babiogórskim Centrum Kultury w Zawoi.