20 stycznia 2019

• poniedziałek – wspomnienie św. Agnieszki,
    • czwartek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła,
    • piątek – święto Nawrócenia św. Pawła,
    • sobota – wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa.
  2. Trwamy w Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. Dziś 3. niedziela miesiąca. Jak już było mówione, taca z każdej 3. niedzieli to składka inwestycyjna – najbliższa inwestycja to ogrodzenie, toalety i pas procesyjny wokół Kościoła. Bóg zapłać za ofiary.
  4. Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach zaprasza naszą parafię na nocną adorację 8 lutego. Organizujemy wyjazd w dwóch grupach:
    • 21:00–24:00 adoruje młodzież,
    • 24:00–6:00 dorośli.
    Zapisy w zakrystii.
  5. Zakończyliśmy kolędę. Dziękujemy wszystkim za życzliwe i miłe przyjęcie nas, za gościnę i za wszelkie dobre rady, sugestie i złożone ofiary. Teraz nadchodzi czas na realizacje naszych planów.
  6. Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu i do naszej scholi parafialnej.
  7. W tym tygodniu powinien być już rozpisany przetarg w gminie w Zawoi na prace przy naszym kościele.