24 marca 2019

III niedziela Wielkiego Postu

sobota 23 marca 2019 - 22:59:22
    • poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  2. Dziś trzecia niedziela Wielkiego Postu. Po Mszy św. o 11:00 będzie Droga Krzyżowa, a o 15:00 Gorzkie Żale.
  3. Można nabyć Baranka Wielkanocnego w cenie 10 zł.
  4. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Msze św. będą o 7:00 i 17:00. Podczas Mszy będzie można złożyć przyrzeczenia trwającej 9 miesięcy modlitwy duchowej adopcji. Materiały znajdują się przy prasie.
  5. W czwartek po Mszy św. będzie spotkanie wyjeżdżających na pielgrzymkę do Wilna.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie zbiórka do puszek w ramach Kampanii Kilometry Dobra dla dzieci niepełnosprawnych z Ośrodka w Juszczynie.
  7. W piątek Drogę Krzyżową prowadzi nasza schola parafialna.
  8. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  9. Dziękujemy za pomoc przy pracach przy kościele i na cmentarzu.
    • Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu, do naszej scholi parafialnej oraz do grupy Dzieci Maryi.
    • Organizowana jest kolonia dla dzieci i młodzieży w Sopocie w terminie 23 czerwca – 5 lipca. Koszt 850 PLN. Zapisy w kancelarii.
    • Po świętach wielkanocnych organizujemy pielgrzymkę do Wilna do Matki Bożej Ostrobramskiej. Koszt 1000 zł, termin 23–26 kwietnia 2019. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii.
    • W gablocie znajduje się ogłoszenie Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Juszczynie.