31 marca 2019

IV niedziela Wielkiego Postu (Laetare)

niedziela 31 marca 2019 - 22:19:53
  1. Dziś przypada IV niedziela Wielkiego Postu (Laetare). Droga Krzyżowa po Mszy św. o 11:00, a Gorzkie żale o 15:00.
  2. Na cele misyjne Ad gentes złożono 700 zł.
  3. W dzisiejszą niedzielę po Mszach św. będzie zbiórka do puszek w ramach kampanii Kilometry Dobra dla dzieci niepełnosprawnych z Ośrodka w Juszczynie.
  4. Od jutra Msza św. wieczorna w dzień powszedni będzie o 18:00.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź od 17:00, Droga Krzyżowa o 17:30. Drogę Krzyżową poprowadzi klasa VII A. Do chorych pójdziemy w środę 10 kwietnia od 13:30 w ramach rekolekcji. Chorych zgłaszamy w zakrystii.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne.
  7. W Niedzielę Palmową odbędzie się Droga Krzyżowa w plenerze. W tym roku pójdziemy od cmentarza do krzyża w stronę Oblicy. Rozpoczęcie o 17:00. Zachęcam do zaangażowania się w to nabożeństwo, poszczególne stacje poprowadzi inna grupa parafialna oraz poszczególne rejony naszej parafii. Szczegóły w gablocie.
  8. W czwartek będzie adoracja i modlitwy o powołania do 19:30. Modlitwie przewodniczy Róża św. Jana Pawła II (zelator Stanisław Dyrcz).
  9. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego parafianom z: U Migasa, Limów, U Barana, U Palucha i Oblica.
  10. We wtorek 2 kwietnia po Mszy św. będzie spotkanie rodziców młodzieży z klas VIII i gimnazjum.
    • Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu, do naszej scholi parafialnej oraz do grupy Dzieci Maryi.
    • Organizowana jest kolonia dla dzieci i młodzieży w Sopocie w terminie 23 czerwca – 5 lipca. Koszt 850 PLN. Zapisy w kancelarii.