21 kwietnia 2019

Niedziela Zmartwychwstania

sobota 20 kwietnia 2019 - 18:52:11
  1. Dziś Niedziela Zmartwychwstania. Wszystkim parafianom i gościom życzymy: Niech spotkanie ze Zmartwychwstałym Chrystusem, Naszym Zbawicielem, przy Stole Eucharystycznym i przy stole w domach rodzinnych umocni Wasze Rodziny w miłości, jedności i pokoju. Dziś także trzecia niedziela miesiąca, składka jest przeznaczona na inwestycje.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do oprawy liturgii Triduum Paschalnego, za liczny udział w nabożeństwach, za wystrój ciemnicy i grobu Pańskiego.
  3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny, Msze św. o 7:00, 9:00, 11:00 i 16:00.
  4. Przypominamy wyjeżdżającym do Wilna: we wtorek o 4:30 Msza św. i wyjazd.
  5. W piątek w Oktawie Wielkiej Nocy nie obowiązuje post.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Józefa Koniora. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!
    • Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu, do naszej scholi parafialnej oraz do grupy Dzieci Maryi.
    • Organizowana jest kolonia dla dzieci i młodzieży w Sopocie w terminie 23 czerwca – 5 lipca. Koszt 850 PLN. Zapisy w kancelarii.