5 maja 2019

III Niedziela Wielkanocna

niedziela 05 maja 2019 - 17:42:08
    • poniedziałek – święto św. Apostołów Filipa i Jakuba,
    • środa – uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika.
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy o 18:00, w niedziele i uroczystości o 15:30; dzieci otrzymują pamiątkowe znaczki; zmianka tajemnic różańcowych. Rozpoczyna się tydzień biblijny.
  3. We wtorek na godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie młodzież z 3 klasy gimnazjum, w środę o 18:00 klasa VIII A, w czwartek o 18:00 klasa VIII B.
  4. W niedzielę 12 maja o 13:00 zapraszamy na Msze św. na Suchej Górze-Tokarne z okazji 50. rocznicy katastrofy samolotu na Policy. Szczegóły na plakacie.
  5. W przyszłym tygodniu rozpoczną się nabożeństwa fatimskie. Do niesienia figury Matki Bożemy będziemy prosili przedstawicieli mieszkańców poszczególnych obejść naszej parafii (13 maja: Warty, Sucha Góra, Tokarne, Oblica). Szczegóły na kolejne nabożeństwa w gablocie.
  6. Abp Marek Jędraszewski metropolita krakowski zaprasza do udziału w procesji ku czci św. Stanisława Biskupa i Męczennika, która odbędzie się w przyszłą niedzielę.
    • Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu, do naszej scholi parafialnej oraz do grupy Dzieci Maryi.
    • Organizowana jest kolonia dla dzieci i młodzieży w Sopocie w terminie 23 czerwca – 5 lipca. Koszt 850 PLN. Zapisy w kancelarii.
    • Jutro w Zawoi Centrum obchody 200-lecia parafii. Rozpoczęcie o 17:30.