12 maja 2019

niedziela 12 maja 2019 - 11:16:46
    • poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy,
    • wtorek – święto św. Macieja,
    • czwartek – święto św. Andrzeja Boboli.
  2. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza i początek tygodnia modlitw o powołania. W Krakowie odbywa się procesja ku czci św. Stanisława. Nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy św o godz. 18:00, w niedziele o 15:30. Dzieci otrzymują pamiątkowe znaczki.
  3. Jutro, 13 maja, rozpoczęcie nabożeństw fatimskich. Do niesienia figury Matki Bożej prosimy przedstawicieli mieszkańców (Warty, Sucha Góra, Tokarne, Oblica). Nabożeństwu przewodniczyć będzie ks. kan. Stanisław Skowronek. Szczegóły kolejnych nabożeństw znajdują się w gablocie.
  4. W przyszłą niedzielę w naszej parafii I Komunia św. o 11:00. Próby dla dzieci przed I Komunią: w poniedziałek, wtorek i czwartek o 16:00. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin w sobotę o 9:00; dzieci wtedy przynoszą świece na odnowienie przyrzeczeń chrztu.
  5. Dziękujemy za troskę o naszą świątynię; w tym tygodniu prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Józefa Malarczyka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!
    • Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu, do naszej scholi parafialnej oraz do grupy Dzieci Maryi.
    • Organizowana jest kolonia dla dzieci i młodzieży w Sopocie w terminie 23 czerwca – 5 lipca. Koszt 850 PLN. Zapisy w kancelarii.
    • W gablocie znajduje się Ogłoszenie gminne.
    • Rozpoczęliśmy prace przy kościele.