19 maja 2019

V niedziela Wielkanocna

sobota 18 maja 2019 - 22:30:11
 1. Kalendarz liturgiczny:
 2. piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
 3. Dziś V niedziela Wielkanocna. W naszej parafii dzieci przystąpią do I Komunii św.,pamiętajmy o nich w modlitwach. Nabożeństwo majowe codziennie po mszy wieczornej, a w niedziele o 15:30. Będziemy przeżywać Biały Tydzień. Dziś także III niedziela miesiąca , składka jest przeznaczona na prace przy kościele. Dziękujemy za ofiary.
 4. W sobotę 25 maja zapraszamy wszystkie Mamy z naszej parafii na Mszę św. z okazji Dnia Matki o godz. 18:00.
 5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii rozpocznie się wizytacja kanoniczna oraz uroczystość udzielenia sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Do naszej parafii przybędzie ks. bp Jan Zając. Próby dla młodzieży przed bierzmowaniem będą w poniedziałek, wtorek i czwartek o 16:00. Spowiedź dla młodzieży i ich rodzin w piątek od 16:30, a na Mszy św. o 18:00 wręczenie krzyży.
 6. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych dziękujemy za troskę o naszą świątynię, za dekoracje kościoła i dar ołtarza (ofiara na renowację żyrandoli), a w tym tygodniu prosimy rodziców młodzieży bierzmowanej.
 7. Ogłoszenia dodatkowe:
  • Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu, do naszej scholi parafialnej oraz do grupy Dzieci Maryi.
  • Organizowana jest kolonia dla dzieci i młodzieży w Sopocie w terminie 23 czerwca – 5 lipca. Koszt 850 PLN. Zapisy w kancelarii.
  • Rozpoczęliśmy prace przy kościele.