26 maja 2019

niedziela 26 maja 2019 - 21:20:07
    • środa – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej,
    • piątek – święto Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny,
    • sobota – wspomnienie św. Justyna.
  2. Dziś 6. niedziela Wielkanocna. Nabożeństwo majowe codziennie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o 15:30. W sobotę rozpoczyna się czerwiec – miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Po Mszach będziemy odmawiać litanię do Serca Jezusowego.
  3. W dzisiejszą niedzielę w naszej parafii odbywa się wizytacja kanoniczna oraz uroczystość udzielenia sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Do naszej parafii przybył ks. bp Jan Zając. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji młodzieży, naszej parafii oraz spotkań z Księdzem Biskupem.
  4. Od poniedziałku do środy trwają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące.
  5. W przyszłą niedzielę o 11:00 obchodzimy rocznicę I Komunii św. W piątek o 16:30 odbędzie się próba dla dzieci, a od 17:00 będzie możliwość spowiedzi.
  6. Dziękujemy za troskę o naszą świątynię rodzicom młodzieży bierzmowanej, za dekoracje Kościoła i dar ołtarza (ofiara na renowacje żyrandoli), a w tym tygodniu prosimy rodziców dzieci obchodzących rocznicę I Komunii św.
    • Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu, do naszej scholi parafialnej oraz do grupy Dzieci Maryi.
    • Organizowana jest kolonia dla dzieci i młodzieży w Sopocie w terminie 23 czerwca – 5 lipca. Koszt 850 PLN. Zapisy w kancelarii.
    • W sobotę 1 czerwca przy szkole odbędzie się festyn rodzinny. Rozpoczęcie o 14:00.