2 czerwca 2019

VII niedziela Wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

sobota 01 czerwca 2019 - 22:05:47
    • poniedziałek – wspomnienie męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy,
    • sobota – wspomnienie św. Jadwigi Królowej.
  2. Dziś 7. niedziela Wielkanocna. Rozpoczęliśmy miesiąc czerwiec, który jest poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa; po Mszach św. będziemy odmawiać litanię do Serca Jezusowego.
  3. We wtorek na spotkanie na o 18:00 zapraszamy przygotowujących się do sakramentu bierzmowania z klasy VI i VII.
  4. W czwartek do 19:30 będzie adoracja z modlitwą o powołania; modlitwie przewodniczą róże Stanisławy Pacyga oraz Joanny Malarczyk (św. Faustyny).
  5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź od 17:00. Do chorych pójdziemy od 8:30, chorych zgłaszamy w zakrystii.
  6. Zbliża się uroczystość Bożego Ciała. Bardzo prosimy o przygotowanie ołtarzy:
    • I – przy sklepie Avita u Huperta – os. Frontowo i u Wiechcia,
    • II – przy pomniku św. Jana Pawła II – os. u Małysy,
    • III – przy szkole – os. u Szarleja,
    • IV – przy kościele – os. u Fiedora.
  7. Dziękujemy za troskę o naszą świątynię rodzicom dzieci obchodzących rocznicę Komunii św..
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Helenę Bartunek… Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!
    • Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu, do naszej scholi parafialnej oraz do grupy Dzieci Maryi.
    • Organizowana jest kolonia dla dzieci i młodzieży w Sopocie w terminie 23 czerwca – 5 lipca. Koszt 850 PLN. Zapisy w kancelarii.
    • 9 czerwca o 14:00 zostanie odprawiona Msza św. przy Krzyżu na Bartyzelowej Górze.