23 czerwca 2019

niedziela 23 czerwca 2019 - 22:49:54
    • poniedziałek – uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela,
    • piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa,
    • sobota – uroczystość św. Piotra i Pawła.
  2. Dziś 12. niedziela zwykła i Dzień Ojca. Wszystkim tatom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki św. Józefa. Wszystkim rozpoczynającym wakacje, urlopy, wypoczynek – zarówno na terenie naszej parafii jak i wyjeżdżającym – życzymy bezpiecznego wypoczywania i opieki Matki Bożej Częstochowskiej oraz św. Krzysztofa. Do czwartku Msze św. o 18:00 odbywają się z procesją z Oktawy Bożego Ciała. Zapraszamy dzieci, szczególnie komunijne, do sypania kwiatów i dzwonienia. Dziś procesja po Mszy św. o 11:00.
  3. W czwartek kończy się Oktawa Bożego Ciała. W tym dniu będziemy święcić wianki i zioła.
  4. W piątek obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – z tej okazji nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze św. będą o 7:00 i 18:00.
  5. W sobotę urocz. św. Piotra i Pawła, Msze św. odprawimy o 7:00 i 18:00.
    • Dzisiaj od 15:00, koło świetlicy środowiskowej przy plebani, odbywa się piknik Mama, Tata i Ja.