21 lipca 2019

• wtorek – wspomnienie św. Brygidy,
    • środa – wspomnienie św. Kingi,
    • czwartek – święto św. Jakuba oraz św. Krzysztofa,
    • piątek – wspomnienie św. Joachima i Anny.
  2. Wszystkim przebywającym na wakacjach, urlopach i wypoczynku, zarówno na terenie naszej parafii jak i wyjeżdżającym, życzymy bezpiecznego wypoczywania oraz opieki Matki Bożej Częstochowskiej i św. Krzysztofa.
  3. Dziś trzecia niedziela miesiąca, składka jest przeznaczona na inwestycje. Bóg zapłać za ofiary.
  4. Rozpoczyna się Tydzień św. Krzysztofa i akcja 1 gr za 1 km na środki transportu dla misjonarzy.
  5. We wtorek o 19:00 zapraszamy na spotkanie na plebani: Radę Parafialną, Zespół Charytatywny, Stowarzyszenie «Nasza Skawica» i Rady Sołeckie.
  6. Miesiąc lipiec poświęcony jest Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa.
  7. W środę w godzinach popołudniowych przez naszą parafie będzie przechodzić Pielgrzymka Góralska na Jasną Górę. Prosimy o pomoc przy ugoszczeniu pielgrzymów. Można również dołączyć się do pielgrzymki.
    • Organizujemy pielgrzymkę z naszej parafii na Jasną Górę. Wyjazd 27 sierpnia o 17:00; w programie udział w Apelu Jasnogórskim o 21:00, czuwanie i Msza św. o północy. Koszt 40 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.