28 lipca 2019

piątek 26 lipca 2019 - 14:59:58
    • poniedziałek – wspomnienie św. Marty,
    • środa – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli,
    • czwartek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego.
  2. Wszystkim przebywającym na wakacjach, urlopach i wypoczynku, zarówno na terenie naszej parafii jak i wyjeżdżającym, życzymy bezpiecznego wypoczywania oraz opieki Matki Bożej Częstochowskiej i św. Krzysztofa.
  3. W czwartek adoracja do 19:30. Modlimy się o powołania, modlitwie przewodniczy Róża Różańcowa Marii Smyrak.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi od 17:00. Do chorych pójdziemy od 8:30, chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.
  5. Serdeczne dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy pomogli w ugoszczeniu pielgrzymów z Orawy, m.in.: Piekarnia Polański w Zubrzycy, sklep Avita, sklep Groszek, sklep spożywczy Krzysztofa i Katarzyny Dyrcz, paniom z Naszej Skawicy i Zespołu Charytatywnego oraz wolontariuszom.
  6. 6 sierpnia wyrusza Krakowska Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy do uczestnictwa, zapisy w parafii w Suchej Beskidzkiej.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Janinę Kudzia. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!
    • Organizujemy pielgrzymkę z naszej parafii na Jasną Górę. Wyjazd 27 sierpnia o 17:00; w programie udział w Apelu Jasnogórskim o 21:00, czuwanie i Msza św. o północy. Koszt 40 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.