1 września 2019

XXII niedziela zwykła

poniedziałek 02 września 2019 - 09:38:55
    • wtorek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego.
  2. Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i organizacji uroczystości odpustowej i jubileuszowej w naszej parafii a także festynu parafialnego. W czasie festynu uzbierano 3080 zł., pieniądze zostały przekazane braciom albertynom pracującym na Ukrainie.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do 19:30, będziemy się modlić o powołania; adoracji przewodniczy Róża Różańcowa Anny Rak.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, możliwość spowiedzi od 17:00. Do chorych pójdziemy od 8:30; chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.
    • Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu, do naszej scholi parafialnej oraz do grupy Dzieci Maryi.
    • Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skawicy zaprasza na Mszę św. o 8:00 inaugurującą Nowy Rok Szkolny i Katechetyczny w poniedziałek 2 września.
    • Rajd szlakiem Kard Karola Wojtyły odbędzie się w poniedziałek 9 września. Rozpoczęcie Mszą o 8:30 w kościele w Skawicy. Szczegóły znajdują się na plakacie.
    • 8 września odbędzie się Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii.