8 września 2019

• poniedziałek – wspomnienie bł. Anieli Salawy,
    • czwartek – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi,
    • piątek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma,
    • sobota – święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  2. Dziś święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, jest możliwość pobłogosławienia ziarna przeznaczonego do siewu. Dzisiaj odbywa się Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii.
  3. We wtorek po Mszy św. wieczornej odbędzie spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  4. W piątek przypada kolejne nabożeństwo fatimskie. Msza św. o 18:00, a potem różaniec i procesja. Do niesienia figury Matki Bożej prosimy przedstawicieli mieszkańców: u Pacygi, u Kocura, u Wojtyczki, u Majerza, u Fiedora, u Szarleja, u Małysy. Nabożeństwu przewodniczyć będzie ks. Mariusz. Szczegóły kolejnych nabożeństw znajdują się w gablocie.
  5. W sobotę zapraszamy w godzinach 19:00–21:00 do czuwania przy naszym krzyżu misyjnym przy kościele w ramach ogólnopolskiej akcji Polska pod Krzyżem.
    • Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu (spotkania odbywają się w co drugą sobotę), do naszej scholi parafialnej (spotkania w każdy piątek) oraz do grupy Dzieci Maryi (spotkania w co drugą środę).
    • Rajd szlakiem Kard Karola Wojtyły odbędzie się w poniedziałek 9 września. Rozpoczęcie Mszą o 8:30 w kościele w Skawicy. Szczegóły znajdują się na plakacie.