29 września 2019

• wtorek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus,
    • środa – wspomnienie św. Aniołów Stróżów,
    • piątek -wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,
    • sobota – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.
  2. Rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwo różańcowe, które w tym tygodniu będą o 17:30. Dzieci na różańcu będą otrzymywać znaczki.
  3. Przypominamy młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania o obowiązkowych spotkaniach. Klasa VII ma spotkanie w I piątek i II czwartek miesiąca, a klasa VIII w I piątek i III czwartek miesiąca.
  4. W czwartek od 17:00 będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, spowiedź będzie od 17:00. Do chorych pójdziemy od 8:30; chorych zgłaszamy w zakrystii.
  6. O przygotowanie ołtarzy wokół kościoła na procesje różańcową, która odbędzie się 6 października, prosimy następujące Róże Różańcowe:
    • I – (św. o. Pio) Marii Korzeniowskiej-Pisczek,
    • II – Anety Barcik,
    • III – Kazimierza Gaska,
    • IV – Ireny Bartunek,
    • V – Agaty Fujak.
  7. Również w przyszłą niedzielę na Mszy św. o 11:00 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają różańce.
    • Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu (spotkania odbywają się w co drugą sobotę), do naszej scholi parafialnej (spotkania w każdy piątek) oraz do grupy Dzieci Maryi (spotkania w co drugą środę).