13 października 2019

• środa – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej,
    • czwartek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego,
    • piątek – święto św. Łukasza
  2. Dzisiaj przeżywamy XIX Dzień Papieski. Wolontariusze przed kościołem kwestują na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. W październiku trwamy w modlitwie różańcowej. Do modlitwy zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Różaniec odmawiamy codziennie o 17:30. Do prowadzenia różańca w tym tygodniu zapraszamy: we wtorek klasy IV, w środę klasy V, czwartek klasę VIII a.
  4. W dzisiejszą niedzielę odprawiamy ostatnie nabożeństwo fatimskie w tym roku: o 16:00 Msza św., a po niej różaniec i procesja wokół kościoła. Nabożeństwu przewodniczyć będzie ks. Rafał, autor naszej kroniki skawickiej.
  5. Zbliża sie miesiąc szczególnej pamięci i modlitwy za zmarłych. Prosimy o robienie porządków na cmentarzu i zadbanie o groby najbliższych. Przypominamy też o uregulowaniu dzierżawy grobów. Przyjmujemy na wypominki jednorazowe (listopadowe) i roczne.
    • Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu (spotkania odbywają się w co drugą sobotę), do naszej scholi parafialnej (spotkania w każdy piątek) oraz do grupy Dzieci Maryi (spotkania w co drugą środę).