3 listopada 2019

XXXI niedziela zwykła

sobota 02 listopada 2019 - 22:15:11
    • poniedziałek – wspomnienie św. Karola Boromeusza,
    • sobota - Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  2. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. jest adoracja Najświętszego Sakramentu; zmianka tajemnic różańcowych. Dziękujemy za liczny udział w nabożeństwach różańcowych.
  3. Wypominki jednorazowe (listopadowe) odczytujemy przez cały miesiąc przed Mszami wieczornymi w dni powszednie, zaś roczne przed Mszami o 7:00, 9:00, 11:00 w niedziele, a w III piątek miesiąca w ciągu roku odprawiamy Mszę św. w intencji wypominanych.
  4. W czwartek będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do 18:30. Będziemy się modlić o powołania, a modlitwie będzie przewodniczyć Róża św. Stanisława Kostki (zelator Stanisław Pacyga) oraz Róża (zelator Aneta Barcik).
  5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Józefa Pacygę oraz śp. Rafała Szczyburę. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!
    • Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu (spotkania odbywają się w co drugą sobotę), do naszej scholi parafialnej (spotkania w każdy piątek) oraz do grupy Dzieci Maryi (spotkania w co drugą środę).
    • Z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II organizujemy pielgrzymkę z naszej parafii do Rzymu. Pielgrzymka odbędzie się w terminie 4–11 maja 2020. Koszt 1790 PLN+75 EUR. Zapisy i szczegóły są dostępne w kancelarii.
    • W gablocie znajduje się ogłoszenie z powiatu.