10 listopada 2019

piątek 08 listopada 2019 - 19:58:52
    • poniedziałek – wspomnienie św. Marcina, Rocznica Odzyskania Niepodległości,
    • wtorek – wspomnienie św. Jozafata,
    • środa – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Krystyna, Izaaka, pierwszych męczenników Polski.
  2. W dzisiejszą niedziele przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  3. Jutro Narodowe Święto Niepodległości, Msze św. będą odprawiane o 7:00, 9:00 i 17:00. O 9:00 będziemy się modlić w intencji Ojczyzny – zapraszamy.
  4. We wtorek o 18:00 zapraszamy na spotkanie Radę Parafialną.
  5. W przyszłą niedziele będziemy przeżywać III Światowy Dzień Ubogich.
    • Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu (spotkania odbywają się w co drugą sobotę), do naszej scholi parafialnej (spotkania w każdy piątek) oraz do grupy Dzieci Maryi (spotkania w co drugą środę).
    • Z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II organizujemy pielgrzymkę z naszej parafii do Rzymu. Pielgrzymka odbędzie się w terminie 4–11 maja 2020. Koszt 1790 PLN+75 EUR. Zapisy i szczegóły są dostępne w kancelarii.