24 listopada 2019

XXXIV niedziela zwykła, Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

niedziela 24 listopada 2019 - 21:45:32
    • sobota – święto św. Andrzeja.
  2. Przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnią niedzielę Roku Liturgicznego. Po Mszy św. o 11:00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówimy litanię do Serca Jezusowego i akt poświęcenia.
  3. Z okazji III Światowego Dnia Ubogich zebrano 500 zł, a na Kościół Prześladowany 700 zł. Dziękujemy za ofiary.
  4. Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się Adwent.
  5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Czesława Marszałka i śp. Czesława Ruszkiewicza. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!
    • Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu (spotkania odbywają się w co drugą sobotę), do naszej scholi parafialnej (spotkania w każdy piątek) oraz do grupy Dzieci Maryi (spotkania w co drugą środę).
    • Z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II organizujemy pielgrzymkę z naszej parafii do Rzymu. Pielgrzymka odbędzie się w terminie 4–11 maja 2020. Koszt 1790 PLN+75 EUR. Zapisy i szczegóły są dostępne w kancelarii.