5 stycznia 2020

II niedziela po Narodzeniu Pańskim

niedziela 05 stycznia 2020 - 19:26:05
    • poniedziałek – Uroczystość Objawienia Pańskiego.
  2. Dziś druga niedziela po Narodzeniu Pańskim oraz pierwsza niedziela miesiąca; po każdej Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i zmianka różańcowej.
  3. Jutro przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych na pochód Trzech Króli. Towarzyszyć nam będzie nasza orkiestra. Początek o 10:45 przy pomniku św. Jana Pawła II. Będzie możliwość nabycia koron, będą również rozprowadzane kadzidełka i kreda. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na służbę liturgiczną i scholę w naszej parafii. Błogosławieństwo kredy i kadzidła jest po każdej Mszy św.
  4. Również jutro, w Trzech Króli, po Mszy św., wieczornej zapraszamy na opłatek na plebani: Róże Różańcowe, Zespół Charytatywny oraz osoby zaangażowane w czytanie Słowa Bożego.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11:00 zapraszamy wraz scholą na koncert kolęd przy żłóbku.
  6. W naszej parafii trwa kolęda, czyli wizyta duszpasterska.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Antoninę Marek. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!
    • Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu (spotkania odbywają się w co drugą sobotę), do naszej scholi parafialnej (spotkania w każdy piątek) oraz do grupy Dzieci Maryi (spotkania w co drugą środę).