2 lutego 2020

niedziela 02 lutego 2020 - 19:19:42
    • poniedziałek – wspomnienie św. Błażeja,
    • Środa – wspomnienie św. Agaty,
    • czwartek – wspomnienie św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
  2. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy jako święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej), na każdej Mszy św. będzie poświęcenie świec (gromnic). Gromnice można nabyć w zakrystii. Dziś jest także XXIV Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi od 16:00. Do chorych pójdziemy w poniedziałek 10 lutego od 8:30 w ramach Światowego Dnia Chorego. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.
  4. Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy 40-godzinne nabożeństwo.
    • Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu (spotkania odbywają się w co drugą sobotę), do naszej scholi parafialnej (spotkania w każdy piątek) oraz do grupy Dzieci Maryi (spotkania w co drugą środę).