9 lutego 2020

V niedziela zwykła

niedziela 09 lutego 2020 - 21:33:44
    • poniedziałek – wspomnienie św. Scholastyki,
    • piątek – wspomnienie św. Cyryla i Metodego.
  2. Dziś rozpoczynamy nabożeństwo 40-godzinne przygotowujące nas do Wielkiego Postu – w najbliższe niedziele w godzinach 12:00–16:00 będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. Jutro, w poniedziałek 10 lutego, od 8:30 idziemy do chorych w ramach Światowego Dnia Chorych. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.
  4. We wtorek 11 lutego obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, Światowy Dzień Chorego. Na Mszę św. w intencji chorych o 11:00 zapraszamy chorych i starszych mieszkańców naszej parafii. Bardzo prosimy pomóc dotrzeć chorym i starszym w tym dniu do kościoła. Przed Mszą św. będzie możliwość spowiedzi, będzie udzielany sakrament Namaszczenia Chorych, a także błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Po Mszy św. zapraszamy wszystkich chorych, starszych, samotnych i ich opiekunów na poczęstunek na plebanię.
  5. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy rodziców młodzieży (klasy VII i VIII) przygotowującej się do sakramentu bierzmowania na spotkanie.