16 lutego 2020

VI niedziela zwykła

niedziela 16 lutego 2020 - 21:21:14
    • sobota – święto Katedry św. Piotra.
  2. Dziś trzecia niedziela miesiąca, składka jest przeznaczona na inwestycje. Dziękujemy za złożone ofiary. Trwa nabożeństwo 40-godzinne przygotowujące nas do Wielkiego Postu – adoracja będzie w godz. 12:00–16:00.
  3. Przypominamy, że w każdy czwartek o 16:30 prowadzimy adorację i modlimy się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  4. W czwartek o 17:00 odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania (klasy VII i VIII).
  5. W piątek po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie organizacyjne wyjeżdżających na pielgrzymkę do Rzymu.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jadwigę Marek. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!
  7. Ogłoszenie dodatkowe:
    • Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu (spotkania odbywają się w co drugą sobotę), do naszej scholi parafialnej (spotkania w każdy piątek) oraz do grupy Dzieci Maryi (spotkania w co drugą środę).