22 marca 2020

IV niedziela Wielkiego Postu (Laetare)

sobota 21 marca 2020 - 21:11:44
    • środa – uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny.
  2. Dziś czwarta niedziela Wielkiego Postu (Laetare). Droga Krzyżowa (zarówno w niedziele jak i w piątki) oraz Gorzkie Żale są odwołane. Zachęcamy do odprawiania Drogi Krzyżowej indywidualnie. Dziś po każdej Mszy będą suplikacje przed Najświętszym Sakramentem. Również w tygodniu, w dni kiedy Msza św. jest wieczorem, jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu od 15:00.
  3. Odwołane zostały rekolekcje parafialne. Intencje Mszy, które były zamówione na czas rekolekcji, zostały przeniesione na inny termin; informacje są dostępne w zakrystii.
  4. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Msze św. o 7:00 i 17:00. Podczas Mszy św. będzie można złożyć przyrzeczenia trwającej 9 miesięcy modlitwy duchowej adopcji. Materiały dostępne są przy prasie.
  5. Można nabywać Baranka Wielkanocnego w cenie 10 zł.
  6. Został też odwołany termin majowy pielgrzymki do Rzymu z naszej parafii.
  7. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego parafianom z rejonóœ: u Wojtyczki, u Migasa, Sucha Góra, Warty i u Wiechcia.