29 marca 2020

V niedziela Wielkiego Postu

sobota 28 marca 2020 - 23:00:08
  1. Dziś piąta niedziela Wielkiego Postu. Droga Krzyżowa (zarówno w niedziele jak i w piątki) oraz Gorzkie Żale są odwołane. Zachęcamy do odprawiania Drogi Krzyżowej indywidualnie.
  2. Odwołane zostały rekolekcje parafialne. Intencje Mszy, które były zamówione na czas rekolekcji, zostały przeniesione na inny termin; informacje są dostępne w zakrystii.
  3. Ze względu na ograniczenie liczby osób w zgromadzeniach do 5 osób, zachęcamy do duchowego przeżywania zarówno niedziel jak i Wielkiego Tygodnia korzystając z telewizji, radia i internetu. Na naszym parafialnym Facebooku znajdują się informacje o transmisjach Mszy św w internecie. W kościele Msze św. są odprawiane zgodnie z zamówionymi intencjami.
  4. Do chorych pójdziemy po Świętach Wielkanocnych, termin zostanie ogłoszony później.
  5. Od jutra Msze św. wieczorne w dnie powszednie będą o 18:00.
  6. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego parafianom z rejonów: Oblica, Ficki Górne, u Barana, u Koczura, u Skuty.
  7. Decyzja o ewentualnej zmianie terminu I Komunii Św. będzie podjęta po ustaniu epidemii przez rodziców i proboszcza.
  8. Prosimy o nie podrzucanie odpadów z gospodarstw domowych na cmentarz; przypominamy, że na cmentarzu działa całodobowy monitoring.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Emilię Mirocha oraz śp. Wilhelminę Konior. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!