7 czerwca 2020

Czwartek- Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Piątek - wsp. bł. Piotra Dańkowskiego
Sobota - wsp. św. Antoniego z Padwy
1) Dziś Niedziela Trójcy Przenajświętszej i pierwsza niedziela miesiąca po każdej Mszy adoracja Najświętszego sakramentu, zmianka tajemnic różańcowych.
2) We środę tj.10 czerwca o godz. 19.00 młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania, którego udzieli ks. bp Damian Muskus.
3) W poniedziałek o godz. 16.00 próba przed bierzmowaniem.
4) We wtorek od 17.00 do 18.00 spowiedź przed bierzmowaniem i rocznicą I komunii św. , o godz. 18.00 na Mszy św. wręczenie krzyży.
5) We czwartek tj.11 czerwca 2020 Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało) . Msze św. wg porządku niedzielnego, po Mszy św. o godz. 11.00 procesja do 4 ołtarzy. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy :
I OŁTARZ - przy pierwszej kaplicy mszalnej w Skawicy - czciciele Serca Jezusowego.
II OŁTARZ - przy remizie OSP - Strażacy z naszej parafii.
III OŁTARZ - przy pomniku św. Jana Pawła II - Róża św. Jana Pawła II zelator Stanisław Dyrcz.
IV OŁTARZ - przy kościele - czciciele Matki Bożej i św. Józefa.
6) W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 - Rocznica I komunii św. z procesją wokół kościoła, w piątek o godz.16.00 próba dla dzieci z rocznicy.
7) W sobotę kolejne nabożeństwo fatimskie połączone z jubileuszem kapłańskim. Początek godz. 18.00 - Msza św. różaniec i procesja.

8) W zakrystii można nabyć maseczki wielokrotnego użytku.
9) Dziękujemy za troskę o naszą świątynie rodzicom młodzieży bierzmowanej, za dekoracje i dar ołtarza (ofiara na prace związane z kaplicą na cmentarzu) a w tym tygodniu prosimy rodziców z rocznicy I komunii św.

Ogłoszenia dodatkowe :

Z błogosławieństwem na kolejny tydzień ks. Edward Łatka , proboszcz