11 października 2020

Czwartek - wsp. św. Teresy od Jezusa
Piątek - wsp. św. Jadwigi Śląskiej
Sobota - wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego
1) Dzisiaj przeżywamy XX Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego sakramentu (Litania do św. Jana Pawła II , Dziesiątek różańca i Akt zawierzenia świata Bożemu Miłosierdziu). Do skarbony można złożyć ofiarę na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Dzisiejszy koncert został odwołany i przełożony na inny termin.
2) Przeżywamy miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam dzieci, młodzież, dorosłych na nabożeństwo różańcowe. W tym tygodniu do prowadzenia różańca zapraszam poszczególne Róże Różańcowe .
12 października (poniedziałek) - Roża zel. Rak Anna
13 października (wtorek) - Nabożeństwo Fatimskie
14 października (środa)-Róża (św. Stanisława Kostki) zel. Pacyga Stanisław
15 października (czwartek) -Róża zel. Piasecka Zofia
16 października (piątek) - Róża(św. Anny) zel. Pacyga Małgorzata
(Szczegóły w gablocie)
3) We wtorek 13 października ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Msza św. o godz. 18.00 różaniec wyjątkowo po Mszy św. i procesja. Również we wtorek przed Mszą św. modlitwy przez wstawiennictwo św. o. Pio. a także rozpoczęcie Nowenny Życia za przyczyną św. Jana Pawła II (13.10-21.10)
4) Zbliża sie miesiąc szczególnej pamięci i modlitwy za zmarłych. Prosimy o robienie porządków na cmentarzu, zadbanie o groby najbliższych. Przypominamy o uregulowaniu dzierżawy grobów. (20 lat - 400 zł) Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe ( listopadowe)
5) W zakrystii można nabyć maseczki wielokrotnego użytku.
6) Dziękujemy za troskę o naszą świątynie a w tym tygodniu prosimy......
Ogłoszenia dodatkowe :
1) Zapraszam chętnych do służby liturgicznej przy ołtarzu, do naszej scholi parafialnej oraz Grupy Dzieci Marii.
2) Ogłoszenie gminne (szczegóły w gablocie)
3) Ogłoszenie badania (szczegóły w gablocie)
Z błogosławieństwem na kolejny tydzień ks. Edward Łatka , proboszcz