14 marca 2021

sobota 13 marca 2021 - 22:20:48
14 marca 2021 - 4 Niedziela Wielkiego Postu (Laetare)

Piątek - uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP

1) Dzisiaj Czwarta Niedziela Wielkiego Postu (Laetare) , Droga Krzyżowa po Mszy o godz.11.00, Gorzkie żale o godz.15.00.
Na ołtarzu bocznym wystawiona jest księga abstynencka , można tam wpisywać prośby, modlitwy , postanowienia lub deklaracje abstynenckie.
2) W środę modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa a w czwartek za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
3) W piątek przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca. Z racji tej, że obchodzimy" Rok św. Józefa", Msze św. o godz. 7.00, 9.00,17.00 . Na każdej Mszy św. będzie możliwość oddania siebie i swojej rodziny opiece św. Józefa. Znakiem tego oddania będzie możliwość zabrania figurki św. Józefa dla swojej rodziny . Zapraszam przynajmniej przedstawiciela rodziny do tej wspólnej naszej parafialnej modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa w intencji rodzin naszej parafii. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
4) Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16.30 i w niedzielę po Mszy o godz.11.00, Gorzkie żale godzina 15.00 .
5) W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Program w Gablocie .
6) Dziękuje za złożone ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego parafianom : u Szarleja, u Czarnego, u Koczura, Osiedle nad cmentarzem, u Migasa, Sucha Góra, u Steca, u Barana, u Wiechcia, Warty, u Palucha, Buby Górne, u Małysy.
7) Dziękujemy za troskę o naszą świątynie a w tym tygodniu prosimy......

Ogłoszenia dodatkowe :
1) Zapraszam chętnych do służby liturgicznej przy ołtarzu, do naszej scholi parafialnej oraz Grupy Dzieci Marii.
2) Organizowana jest kolonia dla dzieci i młodzieży w Sopocie, termin 27.06.2021 do 09.07.2021. Koszt 950 zł. Zapisy w kancelarii.
3) Ogłoszenie medyczne - szczegóły w gablocie

Z błogosławieństwem na kolejny tydzień ks. Edward Łatka , proboszcz