22 sierpnia 2021

Czwartek - uroczystość MB Częstochowskiej
Piątek - wsp. św. Moniki
Sobota - wsp. św. Augustyna

1) W dzisiejszą niedzielę nasza parafia świętuje odpust ku czci MB Częstochowskiej . Sumę odpustową odprawi i kazania odpustowe głosi ojciec paulin z Jasnej Góry. Na sumie nastąpi też poświecenie odnowionych feretronów.
2) 26 sierpnia tj. w czwartek przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej , Patronki Naszej Parafii. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 oraz o godz. 15.00 Msza św. na cmentarzu. W czasie każdej Mszy odnowienie aktu zawierzenia Matce Bożej Częstochowskiej. Składka przeznaczona na pokrycie kosztów zakupu katafalku chłodniczego do kaplicy. Święto w naszej parafii.
3) W środę modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa , w czwartek za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
4) W przyszła niedzielę kazania wygłosi ks. Aleksy misjonarz z Boliwii, przed kościołem będzie możliwość złożenia ofiary na cele misyjne.
5) W miesiącu sierpień Kościół zachęca nas do abstynencji, wstrzemięźliwość od napojów alkoholowych niech będzie wyrazem naszej miłości do Boga , Ojczyzny i drugiego człowieka.
Wszystkim przebywającym na wakacjach, urlopach, zarówno na terenie naszej parafii jak i wyjeżdżającym życzymy bezpiecznego wypoczynku, opieki MB Częstochowskiej i św. Krzysztofa.

6) Dziękujemy za troskę o naszą świątynie a w tym tygodniu prosimy..........

Ogłoszenia dodatkowe :
1) Zapraszam chętnych do służby liturgicznej przy ołtarzu, do naszej scholi parafialnej oraz Grupy Dzieci Marii.
2) 27 sierpnia 2021 tj. piątek o godz. 13.30 wyjazd na pielgrzymkę do Częstochowy na Jasną Górę . Z tej racji Msza św. będzie o godz. 7.00 rano.

Z błogosławieństwem na kolejny tydzień ks. Edward Łatka , proboszcz