29 sierpnia 2021

sobota 28 sierpnia 2021 - 19:38:20
29 sierpnia 2021 - 22 Niedziela Zwykła

Kalendarz liturgiczny

Piątek - wsp. św. Grzegorza Wielkiego

1) Dzisiaj 22 niedziela w roku liturgicznym. Kazania głosi ks. Aleksy misjonarz z Boliwii, przed Kościołem będzie możliwość złożenia ofiary na cele misyjne w Boliwii w ORURO. 2) Wszystkim rozpoczynającym nowy rok szkolny i katechetyczny życzymy bł. Bożego , opieki MB Częstochowskiej oraz ZDROWIA.
3) Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i organizacji uroczystości odpustowej w naszej parafii a także za liczny udział w tych uroczystościach zarówno w niedzielę jak i na Mszy św. na cmentarzu.
4) W środę modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa , w czwartek za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. i adoracja od godz. 17.00.
5) W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca możliwość spowiedzi od godz. 17.00 , niech to będzie też spowiedź na rozpoczęcie roku szkolnego. Do chorych pójdziemy od godz. 8.30, wszystkich chorych zgłaszamy w zakrystii.

6) Dziękujemy za troskę o naszą świątynie a w tym tygodniu prosimy..........

W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Marka Torbę Wieczny odpoczynek..........

Ogłoszenia dodatkowe :
1) Zapraszam chętnych do służby liturgicznej przy ołtarzu, do naszej scholi parafialnej oraz Grupy Dzieci Marii.
2) Msza św. inaugurujący Nowy Rok Szkolny i Katechetyczny 2021/2022 będzie 1 września 2021 o godz. 8.00 tj. środa prawdopodobnie z udziałem ks. Bp Krzysztofa z Boliwii, Informacje o rozpoczęciu roku szkolnego na stronie internetowej szkoły.

Z błogosławieństwem na kolejny tydzień ks. Edward Łatka , proboszcz