24 października 2021

sobota 23 października 2021 - 18:36:12
24 października 2021 - 30 Niedziela Zwykła
Kalendarz liturgiczny: Czwartek – święto w. Szymona i Judy Tadeusza
1) Dziś 29 niedziela w roku liturgicznym, nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. 2) W środę modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa , w czwartek za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. 3) Trwamy w modlitwie różańcowej, zapraszam dzieci, młodzież, dorosłych na nabożeństwo różańcowe, które w dzień powszedni jest o godz. 17.30, zaś w niedziele o 15.30. 4) W piątek tj. 29 października od godz. 17-18 możliwość spowiedzi przed uroczystością Wszystkich Świętych 5) Zbliża się miesiąc pamięci modlitewnej za zmarłych. Prosimy o robienie porządków na cmentarzu, zadbanie o groby najbliższych. Przyjmujemy na wypominki roczne, wypominane przez cały rok w niedziele przed Mszami o godz. 7.00,9.00,11.00. i jednorazowe (listopadowe), które wypominamy przez cały miesiąc listopad przed Mszami wieczornymi w dni powszednie. Przypominamy o uregulowaniu dzierżawy grobów. (20 lat - 400 zł.) 6) Dziękujemy za troskę o naszą świątynie a w tym tygodniu prosimy.......
Ogłoszenia dodatkowe :
1) Zapraszam chętnych do służby liturgicznej przy ołtarzu a także do scholii parafialnej
2) W poniedziałek tj.25 października o godz. 8.30 wyjazd do kina na film „Fatima” zbiórka przy kościele.
3) W zakrystii jest do nabycia płytka z filmem z poświęcenia kaplicy na cmentarzu. Koszt 15 zł.
4) W środę na godz. 19.00 zapraszam na spotkanie Duszpasterską Radę Parafialną
5) We czwartek po Mszy św. zapraszam na spotkanie zelatorów Żywego Różańca, czcicieli św. Józefa, Matki Bożej, Serca Jezusowego i Zespół Charytatywny.
Z błogosławieństwem na kolejny tydzień ks. Edward Łatka , proboszcz