7 listopada 2021

sobota 06 listopada 2021 - 20:47:43
07 listopada 2021 - 32 Niedziela Zwykła Kalendarz liturgiczny: Wtorek – rocznica poświecenia Bazyliki Laterańskiej Środa – wsp. św. Leona Czwartek - wsp. św. Marcina z Tours Piątek – wsp. św. Jozafata Sobota – wsp. św. pierwszych męczenników Polski: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna 1) Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmianka tajemnic różańcowych. Gościmy w naszej parafii wolontariuszy misyjnych. 2) W środę modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa , w czwartek za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. 3) We czwartek 11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości, Msze św. godz. 7.00, 17.00. 4) Podajemy do wiadomości , że w przyszłym roku kalendarzowym w naszej parafii planujemy: a) 2 stycznia 2022 - Jubileusz 70 - lecie naszej parafii z udziałem naszego Metropolity Krakowskiego ks. abp Marka Jędraszewskiego; b) rekolekcje wielkopostne - 3-6 kwietnia 2022; c) Bierzmowanie - 9 maja 2022; d) I Komunia św. – 15 maja 2022; e) Rocznica I Komunii św. – 22 maja 2022; 5) Dziękujemy za troskę o naszą świątynie a w tym tygodniu prosimy.......
W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Tadeusza Marka Wieczny odpoczynek……..
Ogłoszenia dodatkowe :
1) Zapraszam chętnych do służby liturgicznej przy ołtarzu a także do scholii parafialnej
2) W zakrystii jest do nabycia płytka z filmem z poświęcenia kaplicy na cmentarzu. Koszt 15 zł.

Z błogosławieństwem na kolejny tydzień ks. Edward Łatka , proboszcz