14 listopada 2021

sobota 13 listopada 2021 - 21:55:21
14 listopada 2021 - 33 Niedziela Zwykła Kalendarz liturgiczny: Środa – wsp. św. Elżbiety Węgierskiej Czwartek - wsp. bł. Karoliny Kózkówny Piątek – bł. Salomei Sobota – wsp. św. Rafała Kalinowskiego 1) W dzisiejszą niedzielę przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym a także V Światowy Dzień Ubogich. Można złożyć ofiarę na ubogich do skarbonki. 2) W środę modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa, w czwartek za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. 3) Dziś na każdej Mszy św. poświecenie opłatków, Pan organista będzie roznosił opłatki pobłogosławione do naszych domów. Ofiary złożone są wynagrodzeniem całorocznej pracy Pana Organisty w naszej parafii, który pracuje już u nas 20 lat. Gdyby kogoś nie było w domu jest możliwość nabycia opłatków u organisty na chórze lub w zakrystii. 4) Dziękujemy za troskę o naszą świątynie a w tym tygodniu prosimy.......
W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Krzysztofa Hobota Wieczny odpoczynek……..
Ogłoszenia dodatkowe :
Zapraszam chętnych do służby liturgicznej przy ołtarzu a także do scholii parafialnej
W zakrystii jest do nabycia płytka z filmem z poświęcenia kaplicy na cmentarzu. Koszt 15 zł.
Organizujemy pielgrzymkę z naszej parafii do Fatimy i Santiago de Compostela . Termin 09.09.2022-17.09.2022r. Koszt 4390 zł plus 125 euro. Zapisy i informacje w kancelarii.
Ogłoszenie gminne – szczegóły w gablocie
Z błogosławieństwem na kolejny tydzień ks. Edward Łatka , proboszcz