21 listopada 2021

sobota 20 listopada 2021 - 21:16:28
21 listopada 2021 - 34 Niedziela Zwykła Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata Kalendarz liturgiczny: Poniedziałek – wsp. św. Cecylii Wtorek - wsp. św. Klemensa I Środa – wsp. św. męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy Czwartek – wsp. św. Katarzyny Aleksandryjskiej 1) Przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela Roku Liturgicznego, trzecia niedziela miesiąca - składka inwestycyjna, dziękuję za złożone ofiary. Po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego sakramentu, litania do Serca Jezusowego i akt poświęcenia. 2) W środę modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa, w czwartek za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. 3) Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się ADWENT . 4) W czwartek o godz. 17.00 spotkanie dla klasy VIII A i VIII B, a piątek o godz. 17.00 klasa VIIB. 5) Dziękujemy za troskę o naszą świątynie a w tym tygodniu prosimy.......
W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Leszka Bartunka Wieczny odpoczynek……..
Ogłoszenia dodatkowe :
1) Zapraszam chętnych do służby liturgicznej przy ołtarzu a także do scholii parafialnej
2) W zakrystii jest do nabycia płytka z filmem z poświęcenia kaplicy na cmentarzu. Koszt 15 zł.
3) Organizujemy pielgrzymkę z naszej parafii do Fatimy i Santiago de Compostela . Termin 09.09.2022-17.09.2022r. Koszt 4390 zł plus 125 euro. Zapisy i informacje w kancelarii.
4) W przyszłą niedziele Rada Rodziców organizuje przy kościele kiermasz świąteczny (prace wykonane przez uczniów szkoły podstawowej i rodziców) dochód przeznaczony jest na cele uczniów szkoły.
Z błogosławieństwem na kolejny tydzień ks. Edward Łatka , proboszcz