18 kwietnia 2021

Niedziela Biblijna

Piątek - uroczystość św. Wojciecha bp i męczennika
Sobota - wsp. św. Jerzego męczennika

1) Dzisiaj 3 Niedziela Wielkanocna i Niedziela Biblijna, którą rozpoczynamy 13 Tydzień Biblijny i V Narodowe Czytanie Pisma św. pod hasłem Eucharystia jako" święta Wieczerza". Jest zaproszeniem do codziennej lektury i rozważania fragmentu Pisma św. (sigla fragmentów Ewangelii dla indywidualnego rozważania są do zabrania przy gazetach) a Ewangelia wg św. Marka została wybrana w ramach narodowego czytania.
2) Dziś także trzecia niedziela miesiąca składka inwestycyjna, Dziękuje za złożone ofiary.
3) W środę modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa, w czwartek za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
4) W piątek uroczystość św. Wojciecha bp i męczennika głównego patrona Polski, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
5) Dziękujemy za troskę o naszą świątynie a w tym tygodniu prosimy......

Ogłoszenia dodatkowe :
1) Zapraszam chętnych do służby liturgicznej przy ołtarzu, do naszej scholi parafialnej oraz Grupy Dzieci Marii.
2) Organizowana jest kolonia dla dzieci i młodzieży w Sopocie, termin 27.06.2021 do 09.07.2021. Koszt 950 zł. Zapisy w kancelarii.

Z błogosławieństwem na kolejny tydzień ks. Edward Łatka , proboszcz