19 stycznia  2020

niedziela 19 stycznia 2020 - 21:16:58
    • wtorek – wspomnienie św. Agnieszki,
    • piątek – wspomnienie św. Franciszka Salezego,
    • sobota – święto Nawrócenia św. Pawła.
  2. Trwamy w Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan. Dziś trzecia niedziela miesiąca i dzisiejsza składka jest przeznaczona na inwestycje. Dziękujemy za ofiary.
  3. Zakończyliśmy kolędę. Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę, za  życzliwe, miłe przyjęcie nas, za gościnę i za wszelkie dobre rady i sugestie oraz złożone ofiary. Teraz przyjdzie czas na realizacje naszych planów.
  4. Został wydany kolejny, czwarty, tom albumu Kościoły Archidiecezji Krakowskiej – Tysiącletnie Dziedzictwo; można go nabyć w zakrystii.
  5. Szkoła Podstawowa organizuje Dzień Dziadka i Babci i z tej racji zaprasza na Mszę św. we wtorek o 10:00.
    • Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu (spotkania odbywają się w co drugą sobotę), do naszej scholi parafialnej (spotkania w każdy piątek) oraz do grupy Dzieci Maryi (spotkania w co drugą środę).
    • W gablocie znajduje się ogłoszenie mój prąd.