17 listopada 2019

• Środa – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego,
    • Czwartek – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny
    • Piątek – wspomnienie św. Cecylii
    • Sobota – wspomnienie św. Klemensa I (odpust w Zawoi)
  2. Dziś trzecia niedziela miesiąca – dzisiejsza składka jest przeznaczona na inwestycje. Za wszelkie ofiary dziękujemy.
  3. Dziś także III Światowy Dzień Ubogich. Można złożyć ofiary na ubogich do skarbonki.
  4. We wtorek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie rodziców młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
    • Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu (spotkania odbywają się w co drugą sobotę), do naszej scholi parafialnej (spotkania w każdy piątek) oraz do grupy Dzieci Maryi (spotkania w co drugą środę).
    • Z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II organizujemy pielgrzymkę z naszej parafii do Rzymu. Pielgrzymka odbędzie się w terminie 4–11 maja 2020. Koszt 1790 PLN+75 EUR. Zapisy i szczegóły są dostępne w kancelarii.