12 września 2021

Środa - wsp. MB Bolesnej
Czwartek - wsp. św. męczenników Korneliusza i Cypriana
Sobota - święto św. Stanisława Kostki

1)Dzisiaj 24 niedziela w roku liturgicznym , radosna niedziela wyniesienia na ołtarze kard Stefana Wyszyńskiego oraz Matki Elżbiety Róży Czackiej. 2) W poniedziałek kolejne nabożeństwo fatimskie: Msza św. o godz.18.00 potem różaniec i procesja.
3) We wtorek modlitwy przez wstawiennictwo św. o.Pio, w środę modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa , w czwartek za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
4) 14 września tj. we wtorek na godz. 18.00 zapraszam na spotkanie przygotowujących sie do przyjęcia sakramentu bierzmowania z klas VII zaś we czwartek na godz. 18.00 zapraszam na spotkanie młodzież klas VIII.
5)W piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30 spotkanie z panią pilot wyjeżdżających do Rzymu.

6) Dziękujemy za troskę o naszą świątynie a w tym tygodniu prosimy..........

Ogłoszenia dodatkowe :
1) Zapraszam chętnych do służby liturgicznej przy ołtarzu, do naszej scholi parafialnej .
2) We wtorek 14.09.2021 na godz. 19.30 zapraszam na spotkanie Duszpasterską Rade Parafialną.
3) Ogłoszenie BCK - szczegóły na plakacie
Z błogosławieństwem na kolejny tydzień ks. Edward Łatka , proboszcz